IDÉN IS FELÖLTÖTTÜK A PÁSZTORSUBÁKAT, ÉS AZ ANGYALRUHÁKAT!

Göcsej Kapuja Bak Ált. Isk,.jpg

Iskolánk betlehemező diákjai 2019 decemberében ismét útra keltek, hogy előadják pásztorjátékukat.

Orsós Vanda (angyal), Orsós Lívia (angyal), Bogdán Amanda Dalma (angyal), Orsós Ramóna Katalin (angyal), Radeczki Melissza (angyal), Bogdán Szabolcs (öreg pásztor), Bogdán Csaba (pásztor), Bogdán Kristóf Valentin (pásztor), Radeczki Dominik (pásztor), Bogdán Szilveszter (pásztor) és Fábián István (pásztor), 15 helyszínen örvendeztették meg a nézőket. Iskolákban, óvodákban, időseknek fenntartott intézményekben, önkormányzatoknál mutatták be énekekkel, tánccal színesített betlehemi játékukat.

2019. december 6-, 7-, 8-án, a Szentpéterúri Betlehemesek Debrecenbe utaztak, ahol nagy sikerrel vettek részt a XXIV. Nemzetközi Betlehemes Találkozón (https://www.dehir.hu/galeria/betlehemesek-erkeztek-debrecenbe) számos hazai és határon túli magyar betlehemes csoporttal együtt.

Szenteste a szentpéterúri családoknál csendült fel az angyalok csengője.9 család fogadta nagy szeretettel és izgalommal a csoportot.

A gyerekek idén is ellátogattak több idősotthonba, nagy örömet szerezve az ott élőknek.