NTP-MŰV-18- 0131 Értékes vagyok!

.00.00

NTP-MŰV-18- 0131 Értékes vagyok! Tehetségazonosítás és tehetségfejlesztés térbeli-vizuális területen.

A program célja, az alkotás örömének felfedeztetése, a vizuális kifejezőképesség fejlesztése. A Betty Edwards féle jobbagyféltekés rajzolás néhány alap gyakorlata által egy  látásmód váltás technika elsajátítása.
A tanulók önbizalom növeléséhez hozzájárul a képző és iparművészeti technikák ismeretének elsajátítása, az eszközök célszerű használata segíti az önkifejezési képességüket. A népi játékok és a színjátszás bábokkal kombinálva, új kommunikációs csatornát nyit ki, ami  fejleszti az empatikus képességüket, az egymásra fokozottabb odafigyelést.
Fő célunk, hogy a tanulóink sikeres jövőképpel rendelkező motivált, tanulni vágyó diákokká válljanak.

A program képei megtekinthetőek a galériában.

CsatolmányMéret
Beszámoló.pdf600.79 KB